Resimleri en kısa zamanda cekip yukliyeceğim.. ornek olsun diye bu resmi şimdilik koyuyorum 270tl ye tefal shoptan aldım 135tl ye satmak istiyorum 3 ay kullanıldı 6. aydan sonra ek gıdaya başladığımda kullandım meyve puresi balık corba vs.. yapılıyor. yanında 3 adet kucuk cam kavonozu var..